Реакция мужчины на женские слезы: Сергей Притула дал ответ Ольге Фреймут

Сергей Притула

Сегодня, 21 февраля, на Новом канале стартует 3 сезон реалити «Від пацанки до панянки». Накануне премьеры новый директор Школы панянок Ольга Фреймут опубликовала на своих страницах в соцсетях фрагмент из своей будущей книги по этикету, а именно, ведущая рассказала, как правильно должна плакать женщина в присутствии мужчины.

Пост, который собрал более 37 тысяч лайков и множества комментариев, обойти стороной не смог и Сергей Притула. Популярный телеведущий опубликовал на своей странице в Facebook свои 5 правил, как мужчине правильно реагировать на женские слезы.

«Клаптик моєї книги з етикету . Обов’язково допишу… але поки: Як правильно реагувати, коли поряд плаче жінка:

1) Якщо поряд з вами плаче жінка − радійте! Адже ви впливовий! І ви заслужили на це шоу!

2) Радійте беззвучно. Смійтесь, як Чак Норріс в будь-якому кіно. Щоб чутно було лише, як тріскає губа.

3) Не дозволяйте їй плакати на вашому плечі. 100% у неї не водостійка туш! Те, що вона в цей момент буде схожа на одного з героїв Хіта Леджера – це фігня, а от ваш піджак ні в чому не винуватий!

4) Якщо жінка плаче в добре освітленому місці – це добре. Можете розглянути її з усіх сторін. Якщо під час плачу у неї течуть шмарклі, почервоніла шкіра, відбуваються неконтрольовані приступи метеоризму, і обличчя схоже на дупу шарпея – терміново запхайте жінку у напівтьмяне місце! Але обов’язково волочіть привабливішим профілем від себе. Як-не-як, на вас дивляться люди!

5) Якщо та «нєвмєняшка» продовжує ревіти і намагається сперти все на алергію, просто виведіть на поріг і дайте підсрачника черевиком із вашими ініціалами. А поки летітиме, скажіть щось таке: «Цвіте конопля. Ця ейфорія… Даруйте». Немає сенсу витрачати коштовні емоції на фальшиву інтелігенцію!»

Однако на этом «перепалка» между телеведущими Нового канала не закончилась. Увидев пост Притулы, Ольга не замедлила с ответом: «Як завоювати Притулу. 1). Будьте Олею Фреймут.»

На что моментально среагировал и сам Сергей, ответив Фреймут: «Як видавати бажане за дійсне? 1) Будьте Олею Фреймут!»

Что происходит между телеведущими?

Фото: Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *