Скандальний концерт Олі Полякової в Рівному відбувся: перемовини співачки з активістами (відео)

Оля Полякова

Вчора, 24 квітня, у Рівному активісти намагалися зірвати аншлаговий концерт Олі Полякової, повідомивши про замінування приміщення Рівненького обласного академічного музично-драматичного театру. Співачка вирішила не відмовчуватись, та перед виступом зустрілась з протестувальниками, які зібралися перед будівлею і вимагали скасувати концерт. Однак протягом 15-хвилинної зустрічі вони так і не пояснили підстав своїх вимог та залишили зустріч, після чого і надійшло анонімне повідомлення про мінування.

«Я розповіла, що з самого початку була проти окупації і проти агресії. Моя позиція чітка і зрозуміла. Після цього вони повідомили, що концерт не відбудеться і пішли, хоча підстав для цього не було, бо всі квитки продано», − зазначила співачка.

Оля Полякова

Читайте также: На съемках клипа Светланы Лободы разбили эксклюзивный Rolls-Royce ручной сборки (видео)

Оля Полякова відзначила, що після повідомлення про замінування, правоохоронці евакуювали глядачів з приміщення (близько 700 осіб), однак сама Оля залишилася біля будівлі. Кінологи та сапери перевірили приміщення будівлі і не виявили жодних вибухових пристроїв та загрози життю громадян та виконавиці ї її колективу.

«Я вважаю, що це злочин, це загроза моєму життю, життю мого колективу та усіх глядачів. Я викликала поліцію і напишу заяву щодо наклепу, перешкоджання комерційній діяльності та погрози життю громадян», − прокоментувала Полякова.

Оля Полякова

Після перевірки будівлі, городяни, які придбали квитки на концерт, повернулися до зали, і концерт відбувся. Мітингувальники, які вимагали скасувати дійство − розійшлися, не витримавши чіткої та аргументованої позиції Олі Полякової, адже співачка була налаштована рішуче.

«Я надаю безкоштовні квитки на концерт для учасників АТО. Також я купила броньовик, станцію техобслуговування для військової техніки. І замість подяки, мене звинувачують у тому, що я «паплюжу герб», що я «співаю для ДНР»… Також вони зробили фейкові афіші, зламали сітілайт, помістили туди цю фейкову афішу, де вказано, що я нібито виступала в Криму … Це злочин проти своїх же людей. І з цим потрібно боротися негайно. Я маю право виступати в своїй країні, а люди, які придбали квитки, мають право прийти на концерт», − наголосила Полякова.

Оля Полякова

Читайте также: Алан Бадоев объявил кастинг в танцевальный клип Макса Барских

Нагадаємо, раніше громадський активіст з Рівного Сергій Пандрак за прізвиськом «Сивий», член однієї з громадських організацій, звинувачував Олю Полякову у виступах в окупованому Криму та ОРДЛО, що жодним чином не відповідає дійсності. З початком російської агресії Оля Полякова припинила гастрольну діяльність у країні-агресорі, а її сім’я допомагає волонтерам та бійцям АТО.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *